Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметолога металевий Профі+
- Стильний косметологічний візок білого кольору буде зручним помічником у роботі майстра.
- Візок виготовлений із металу, що забезпечує зручність і простоту догляду за ним: стійкий до впливу вологи та оброблення хімічними препаратами для дезінфекції.
- Візок пересувний, обладнаний зручними ручками та коліщатками, що дасть змогу майстру завжди мати використовувані в роботі аксесуари під рукою.
- Висота візка 73 см, висота з ручками 84 см.
Косметологічна візок Профі+ біла повністю металева, полички і бічні опори.
Особливості:
- 3 металеві полички і бічні опори з ручками
- пофарбована білою полімерною фарбою стійкою до подряпин
- металеві колеса
Розміри:
- Ширина: 49.5 см
- Глибина 39.5 см
- Висота 73 см
- Висота з ручками 84 см
- Висота між полицями 31 см
Транспортувальні параметри упаковки: 1-е місце 27*5*73 см, 2-е місце 50*40*20 см
Відправка тільки на вантажні відділення
Косметологічний візок Профі+
| Характеристика | |
| Ширина | 49,5 см |
| Висота з ручками | 84 см |
| Глибина | 39,5 см |
| Висота між полицями | 31 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Полиця-лоток | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 495 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Висота | 840 мм |
| Вага | 8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ящик (висувний) | Немає |
- Ціна: 4 857 ₴






