
влевовправо
Масажний стіл кушетка Комфорт двосекційний з регулюванням за висотою
- В наявності
- Код: СС
4 300 ₴
+380 (67) 131-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка "Комфорт" – від українського виробника за вигідною ціною
Складана кушетка "Комфорт" призначена для:
- Будь-яких видів масажу
- Майстрів з нарощування вій
- Різноманітних косметологічних процедур
- Татуажу
- Використання в масажних салонах, приватних косметологічних кабінетах, салонах краси та вдома
- Не скрипить і не хитаться
- Конструкція виготовлена зі сталі, покрита білою або чорною полімерною фарбою, стійка до стирання і подряпин
- Покриття столу з високоякісної екошкіри
- Амортизаційний шар кушетки з пінополіуретану середньої жорсткості
- Захист для підлоги на ніжках
- Широкий вибір кольорів
Параметри кушетки "Комфорт":
- Двосекційна складана конструкція з регулюванням по висоті
- Розміри: 180 x 60 x 70-85 см
- Товщина м'якого шару: 3 см
- Ручна збірка
- Вага: 17,5 кг
- Максимальне навантаження: до 200 кг
- Наявність кольору уточнюйте при замовленні (можливі різні варіанти обробки)
Ця кушетка – ідеальний вибір для професіоналів, які цінують комфорт і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Максимальна висота | 850 мм |
- Ціна: 4 300 ₴










