Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Інфрачервоний обігрівач УФО опалює приміщення за допомогою інфрачервоного випромінювання. Це високоефективний пристрій, оскільки нагріває безпосередньо предмети та людей, а не повітря.
Працює інфрачервоний обігрівач за допомогою алюмінієвих нагрівальних елементів (фламентинів), що випромінюють інфрачервоні хвилі.
Інфрачервоні хвилі спрямовані на обігрівання предметів, які вже потім "передають" від себе тепло. Обігрівання відбувається рівномірно, що дає змогу почуватися комфортно не залежно від того, у якій частині кімнати розміщений обігрівач.

Інфрачервоний обігрівач не пересушує повітря і шкіру, що сприятливо позначається на здоров'ї.
Характеристики:
- Максимальна потужність: 1500 Вт;
- Тип монтажу: підлоговий, настінний;
- Електроживлення: 220 Вт/50 Гц;
- Рекомендована площа приміщення: 15 кв.м;
- Регулювання температури: є;
- Термостат: є;
- Вологозахисне покриття (водостійкість): немає;
- Автоматичне вимкнення у разі перекидання: немає;
- Пульт: немає;
- Розмір: 18х60х9 см.
- Вага: 2,9 кг.
Комплектація: обігрівач, кріплення, ніжка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип нагрівального елементу | фламентины |
- Ціна: 2 499 ₴


