Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний стіл для манікюру Бетті має дуже привабливий зовнішній вигляд завдяки потовщеній стільниці та комбінації кольорів!
Стіл має 2 металеві круглі опори, що надає йому максимальну стійкість і рівномірний розподіл навантаження.
Можлива комплектація столу з врізною витяжкою.
Особливості:
- стільниця не складана!
- потовщена стільниця — 32 мм, з округленими кутами
- 3 шухляди на телескопічних напрямних
- 1 відкрита поличка
- 2 металеві опори (труби)
- металеві ручки на ящиках
Додатково:
- Врізка замочка від 80 грн
- Складана стільниця + 100 грн
- Витяжка від 1500 грн
- Широка палітра кольорів (білий, дуб молочний, венге, чорний, червоний. Можлива комбінація кольорів і крайки)
Розміри:
- висота столу 74 см
- довжина столу 95 см
- ширина столу 55 см
- ширина тумби 36 см
- внутрішній розмір ящика — 36*26*9 см
ЦЕНА СТОЛА УКАЗАНА БЕЗ ВЫТЯЖКИ!
Об'ємна вага столу 40 кг, транспортується 3 місцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 400 ₴





