Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру зі скляними поличками під лак "Класик"
Ціна вказана за стіл у білому кольорі, інший колір під замовлення.
Манікюрний стіл "Класик" - стіл для манікюру, назва якого говорить за себе. Він обладнаний двома скляними поличками (висота 9 см кожна), завдяки яким лаки у Вас завжди під рукою.
Легкість монтажу (тільки прикрутити кришку).
Стіл можливий як лівобічний, так і правосторонній.
Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
Скляні полиці мають радіус на гострих кутах і заполіровані периметром.
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Опис:
- висота 730/1000 мм
- довжина 1100 мм
- ширина 500 мм
Стільниця та каркас із ДСП (КроноУкраїна).
Тумба на 4 ящика.
2 скляні полички під лак заввишки 9 см кожна.
Вариации:
- замок на один ящик
- складана стільниця
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
- стіл без надбудови дешевший
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | з червоним фасадом |
- Ціна: 5 300 ₴




