Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана канапа Lux предназначена:
- Для будь-яких типів масажу;
- Для використання в масажних салонах;
- Для використання в приватних кабінетах косметології;
- Для використання у салонах краси, а також удома;
- Для татуажа;
- Для всіляких косметологічних процедур;
- Для майстрів із нарощування та ламінування вій.
Транспортується в коробці 94*22*69 см
Об'ємна вага 36 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Особливості | Захисні накладки на ніжках, Наявність ручки для переміщення, Можлива комплектація тримача для простирадлом |
- Ціна: 3 993 ₴




