Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний стіл Перс
Виробництво: Україна
Виготовлений із високоякісного ДСП.
У манікюрному столі розташовані три зручні шухляди.
Параметри столу:
- висота 800 мм,
- довжина — 1070 мм,
- ширина 500 мм.
Торці деталей обклеєні пластиковою крайкою.
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі.
Вариации:
- замок на один ящик
- фасади та торці кришки та надбудови в кольорі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній, Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1070 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 097 ₴




