Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для манікюру "Персей"
Гарний і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в будь-який інтер'єр кабінету та салона.
Особливості манікюрного столу Персей:
- стіл має вбудований шухляда
- стільниця й бічні деталі виготовлені з здвоєного ЛДСП і завтовшки 32 мм
- всі деталі обклеєні пластиковою крайкою завтовшки 0,6 мм
- на ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Вариации:
- врізка замочка
- колеса пластмасові
- колеса металеві
Розміри:
- висота 770 мм
- довжина 1000 мм
- ширина 500 мм
Вартість вказана за стіл у білому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 447 ₴




