Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка з пластиковими лотками в комплекті. Одна з найпопулярніших моделей підходить як для косметологічних, так і масажних процедур. Внизу канапи під сидінням розташовані висувні пластикові лотки для аксесуарів, робочого приладдя або одноразових матеріалів. Розкладається до горизонтального положення і складається у формі крісла
- висувні пластикові лотки для аксесуарів — 2 шт.
- металева основа, порошкове фарбування
- фіксована висота
- механічне регулювання положення спинки/ніжної частини
- кут підіймання спинки від 0 до 55о
- кут підіймання ножної частини від 35 до 0о
- отвір для обличчя
- знімний підголівник
- знімні підлокітники
- пінополіуретановий наповнювач
- матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
Максимальне навантаження: 150 кг
Розміри канапи: 183х63х75 см
Паковання: 115х42х65 см
Вага нетто: 30 кг
Вага брутто: 35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Комплектація полицею, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний, Регульований |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | ПВХ, кожвініл |
- Ціна: 12 870 ₴









